Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem

REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

Kl. I – II

- poniedziałek (14 III): 900 - 1145

- wtorek (15 III): 900 - 1130

- środa (16 III): 900 - 1145

(zajęcia w szkole wg odrębnego harmonogramu od 900 do 1050, następnie nauka rekolekcyjna w kościele)

Kl. III – VI

- poniedziałek (14 III): 900 - 1145

- wtorek (15 III): 930 – 1245 (1300)

- środa (16 III): 900 - 1145

(zajęcia w szkole w poniedziałek i środę od 900 do 1050, następnie nauka rekolekcyjna w kościele, we wtorek – piesza pielgrzymka do Pszczyny z nauką rekolekcyjną - wg odrębnego harmonogramu)

Prosimy o zgłoszenie u wychowawców uczniów, którzy będą w tych dniach jedli obiad w szkole.

Regulamin wycieczki do Pszczyny w dn. 15.03.2016r.

(kościół p. w. Miłosierdzia Bożego)

1. Uczestnik ma obowiązek zapoznać się z harmonogramem i regulaminem wycieczki.

2. W czasie wycieczki obowiązują uczestnika postanowienia statutu szkoły i przepisy bezpieczeństwa (w czasie marszu, w środkach transportu, na postojach).

3. Uczestnika wycieczki obowiązuje odpowiedni strój.

4. Uczestnika wycieczki obowiązuje punktualność.

5. W przypadku złego samopoczucia uczestnik zgłasza się do kierownika wycieczki lub opiekuna.

6. Uczestnik bierze udział we wszystkich zajęciach przewidzianych w programie wycieczki.

7. Uczestnikowi nie wolno samowolnie oddalać się od grupy. W trakcie trwania wycieczki uczestnik przebywa cały czas pod nadzorem opiekunów.

8. W czasie całej wycieczki uczestnik ściśle przestrzega poleceń kierownika wycieczki, opiekunów, kierowcy autokaru.

9. Podczas pobytu w kościele i salkach uczestnik wycieczki zobowiązany jest do przestrzegania obowiązujących tam zasad.

10. W trakcie trwania wycieczki uczestnik dba o otaczające go mienie oraz własność uczestników wyjazdu.

11. Uczestnik zobowiązany jest pilnować swoich rzeczy osobistych.

12. Uczestnik odpowiada materialnie za ewentualne straty i spowodowane szkody.

13. Uczestnik ma obowiązek poinformować kierownika wycieczki o wszelkich wypadkach, wyrządzonych szkodach lub innych problemach dotyczących wycieczki.

14. W przypadku nieprzestrzegania powyższego regulaminu, w stosunku do uczestnika będą wyciągane konsekwencje zgodnie ze statutem szkoły.