Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jankowicach oraz Klub LKS Znicz zapraszają do wzięcia udziału w „I Rodzinnym Biegu Charytatywnym – Jankowice”, który odbędzie się w dniu 10.06.2017, w godzinach dopołudniowych ulicami Jankowic.

Dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących „Zameczek” w Rudołtowicach. Ośrodek ten został utworzony w 1992 roku przez Polski Związek Niewidomych. Udziela świadczenia zdrowotne, rehabilitacyjne i opiekuńcze dzieciom niewidomym i niedowidzącym ze sprzężoną  niepełnosprawnością oraz niepełnosprawnością intelektualną. Swoją działalnością obejmuje dzieci i młodzież w wieku od 4 do 25 lat.  Podopieczni przebywają w ośrodku w systemie całodobowym i dziennym.

Bieg odbędzie się w ramach dwóch kategorii:

1. BIEG DZIECI – około 2,7 km - (wiek: klasa 4-6 Szkoła Podstawowa),

2. BIEG GŁÓWNY – około 5 km - (WIEK ZAWODNIKA: 14+).

Uczestnicy mogą wziąć również udział w kategorii nordic walking.

Jest to doskonała okazja do spróbowania swoich sił, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia z tego typu rywalizacją, ponieważ  na pokonanie pięciu kilometrów każdy z zawodników będzie miał aż 1,5 godziny.

ZAPISY I OPŁATA BIEG GŁÓWNY:

Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony internetowej szkoły TUTAJ , następnie wypełnić i odesłać na asres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opłatę za uczestnictwo w Biegu Głównym w wysokości minimum 30 zł należy uiścić na numer konta: Zespół Szkolno-Przedszkolny Jankowice ul. Baziową 17 :  63 8448 0004 0037 9959 3000 0002 do dnia 02.06.2017 r. Formularz zgłoszeniowy można również pobrać w szkole u nauczycieli wychowania fizycznego.

Obowiązuje limit miejsc: 400.

Harmonogram, szczegół, bieżące informacje udostępniane będą na stronie www szkoły oraz facebook. Całe przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Sołectwem Jankowice oraz OSP Jankowice.

Start Biegów odbędzie się na boisku przy Szkole a meta znajdować się będzie przy boisku LKS Znicz. BIEG DZIECI odbędzie się trasą: ul. Kasztanowa/Akacjowa/Złote Łany/rurociąg a BIEG GŁÓWNY będzie przebiegał: ul. Kasztanowa/Złote Łany/Przyśnicza/Złote Łany/rurociąg (kierunek oczyszczalnia)/Złoty Kłos/Złote Łany/rurociąg. Każdy z zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek.

Dzień 10.06.2017 r. to również coroczny festyn LKS Znicz Jankowice wiec bieg to nie koniec atrakcji, które czekają na nas w tym dniu. W ramach festynu planowane są gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce, mecze piłkarskie, pokaz strażacki, zabawa taneczna oraz świętowanie jubileuszu 40-lecia istnienia Klubu.

Osoby chętne do wsparcia (nie tylko) finansowego „I Rodzinnego Biegu Charytatywnego - Jankowice” proszone są o kontakt z: Agnieszka Duda (Szkoła): 502327393, Anna Gotz (Znicz):691288191

REGULAMIN BIEGU do porania TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy BIEGU do pobrania TUTAJ

Oba dokumenty znajdują się w zakładce "DO POBRANIA -> FORMULARZE SZKOŁY"