Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2017r.

Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Szczegółowy wykaz TUTAJ