Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

 

Od 15 września ruszyło głosowanie nad propozycjami do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok i potrwa ono do 1 października.

W tym czasie mieszkańcy mogą zdecydować na co wydane zostaną 2 mln zł.

Każdy mieszkaniec, który ukończył 15 rok życia ma prawo oddać jeden głos na projekt lokalny i jeden głos na projekt ogólnogminny. Tradycyjnie można zagłosować w każdym sołectwie w miejscu do tego wyznaczonym. W Jankowicach jest przygotowany do tego lokal Biblioteki przy ulicy Żubrów. W godzinach pracy filii bibliotecznej można oddać głos na projekty. Godziny pracy biblioteki są następujące:
poniedziałek   od 10.00 do 14.00
wtorek-piątek od 14.00 do 18.00.

Aby zagłosować w formie elektronicznej, wystarczy wejść na stronę budżetu obywatelskiego: www.obywatelski.pszczyna.pl. Tam należy wybrać po jednym projekcie lokalnym i ogólnogminnym, wpisać poprawnie swoje dane oraz adres e-mail a następnie wypełniamy wskazanymi znakami pola zabezpieczające (w celu potwierdzenia wiarygodności głosującego). Na naszą skrzynkę mailową otrzymamy potwierdzenie oddania głosu.

Bezpośredni link do głosowania: TUTAJ
Z naszego sołectwa zostały zgłoszone 3 projekty lokalne, w tym:
nr 9 Bezpieczny plac zabaw przy ZSP Jankowice (ten projekt zakłada budowę placu zabaw na terenie naszego przedszkola) przewidziany koszt to 32.800 zł.

W tym roku nowością jest zapis w regulaminie o konieczności uzyskania progu 3% ogółu mieszkańców każdego sołectwa czy osiedla dla danego projektu. Według danych Urzędu Miejskiego na 31 grudnia 2016 r. mieszkańców Jankowic jest 3033, co daje nam konieczność uzyskania co najmniej 91 głosów na każdy z projektów. Dlatego niezwykle istotne jest zaangażowanie mieszkańców Jankowic w tegoroczną edycję głosowania nad budżetem.       

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com