Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Remont naszej starej stołówki na kwotę 30 tysięcy złotych jest w zasięgu. Trzeba tylko aby KAŻDY raz dziennie oddał głos na naszą szkołę. To zajmuje 2 minuty.

1. Wejdź na stronę extrastołówki.pl (w górnym menu: GŁOSUJ, potem znajdź naszą szkołę)

2. Wpisz swój adres e-mail i potwierdź głos.

3. Odbierz pocztę e-mail - odczytaj kod z obrazka, który otrzymasz na skrzynkę i potwierdź głos poprzez link, który również otrzymasz w tej samem wiadomości.

4. Wpisz kod z obrazka - GOTOWE!!!

To zajmuje naprawdę tylko dwie minuty.

Głosowanie trwa już od 1 kwietnia i zakończy się 17 czerwca. Musimy nadrobić 12 dni głosowania!

Remont wygrają 4 placówki, które zdobędą najwięcej głosów i jedna wytypowana przez organizatorów. Szanse zależą tylko od nas!

Do dzieła!!!