Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Remont naszej starej stołówki na kwotę 30 tysięcy złotych jest w zasięgu. Trzeba tylko aby KAŻDY raz dziennie oddał głos na naszą szkołę. To zajmuje 2 minuty.

1. Wejdź na stronę extrastołówki.pl (w górnym menu: GŁOSUJ, potem znajdź naszą szkołę)

2. Wpisz swój adres e-mail i potwierdź głos.

3. Odbierz pocztę e-mail - odczytaj kod z obrazka, który otrzymasz na skrzynkę i potwierdź głos poprzez link, który również otrzymasz w tej samem wiadomości.

4. Wpisz kod z obrazka - GOTOWE!!!

To zajmuje naprawdę tylko dwie minuty.

Głosowanie trwa już od 1 kwietnia i zakończy się 17 czerwca. Musimy nadrobić 12 dni głosowania!

Remont wygrają 4 placówki, które zdobędą najwięcej głosów i jedna wytypowana przez organizatorów. Szanse zależą tylko od nas!

Do dzieła!!!