Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Godziny otwarcia biblioteki

Pracownicy biblioteki

mgr Agnieszka Maciejok

mgr Barbara Starz

Poniedziałek 8:00 - 14:00
Wtorek 8:00 - 14:00
Środa 8:00 - 14:00
Czwartek 8:00 - 14:00
Piątek 8:00 - 14:00

Wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły zapraszamy do udziału w Aakcji Podaruj książkę bibliotece szkolnej”.

Każdy z nas ma na swojej półce książkę, którą z zainteresowaniem przeczytał i po którą być może już nigdy nie sięgnie. Może warto podarować ją bibliotece szkolnej – zamiast obrastać kurzem, książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym czytelnikom.
Czekamy zarówno na książki
dla młodzieży jak i dla dzieci młodszych.
Namawiamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz ludzi dobrej woli do dobrowolnego wspierania biblioteki szkolnej.
Mamy prośbę, aby książki nie były starsze niż te wydane po 2000 roku i aby były w dobrym stanie.

Mamy nadzieję, że Akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.
Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.