Awaria ogrzewania usunięta!

Awaria centralnego ogrzewania w budynku przedszkola zostałą usunięta. Od piątku 5 stycznia przedszkole pracuje wg planu a dzieciom będzie cieplutko.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zapewnili dzieciom opiekę w czwartek - Wasza pomoc była nieoceniona.

Godziny otwarcia biblioteki

Pracownicy biblioteki

mgr Bożena Orzanna-Goszka

mgr Agnieszka Maciejok

Środa 8:30 - 14:30

Piątek 7:45 - 14:50

Wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły zapraszamy do udziału w Aakcji Podaruj książkę bibliotece szkolnej”.

Każdy z nas ma na swojej półce książkę, którą z zainteresowaniem przeczytał i po którą być może już nigdy nie sięgnie. Może warto podarować ją bibliotece szkolnej – zamiast obrastać kurzem, książka otrzyma drugie życie i sprawi radość innym czytelnikom.
Czekamy zarówno na książki
dla młodzieży jak i dla dzieci młodszych.
Namawiamy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz ludzi dobrej woli do dobrowolnego wspierania biblioteki szkolnej.
Mamy prośbę, aby książki nie były starsze niż te wydane po 2000 roku i aby były w dobrym stanie.

Mamy nadzieję, że Akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem.
Za wszystkie dary już dziś serdecznie dziękujemy.