
Rok szkolny rozpoczęliśmy bardzo aktywnie, korzystając ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Na lekcjach biologii, klasy siódme miały okazję zobaczyć różne rodzaje tkanek pod mikroskopem.
Red. Krzysztof Spyra
LABORATORIA PRZYSZŁOŚĆI
Nasza szkoła jest beneficjentem programu „Laboratoria Przyszłości”
- inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki
we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
















