Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Godziny pracy logopedy w oddziałach przedszkolnych

w oddziałach przedszkolnych

mgr Gabriela Skrzypska
Poniedziałek 7:00 - 12:40
Środa 7:00 - 12:35

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest 6 marca. W Polsce święto te jest obchodzone od 2007r.

Dzień ten ma za zadanie uhonorować wszystkich pracujących nad dykcją, wymową i poprawnym wysławianiem się.
Z tej okazji w naszym przedszkolu 10 marca, logopeda, Patrycja Szczupak zorganizowała zajęcia logopedyczne w grupie Kangurków i Tygrysków. Dzieci, dowiedziały się jaka jest rola logopedy w przedszkolu, a te dzieci, które nie uczestniczą w terapii logopedycznej, miały okazje zobaczyć w jaki sposób są prowadzone zajęcia i na co należy zwrócić uwagę aby poprawnie mówić.

/redakcja: Patrycja Szczupak/