Awaria ogrzewania usunięta!

Awaria centralnego ogrzewania w budynku przedszkola zostałą usunięta. Od piątku 5 stycznia przedszkole pracuje wg planu a dzieciom będzie cieplutko.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zapewnili dzieciom opiekę w czwartek - Wasza pomoc była nieoceniona.

Godziny pracy logopedy w oddziałach przedszkolnych

w oddziałach przedszkolnych

mgr Gabriela Skrzypska
Poniedziałek 7:00 - 12:40
Środa 7:00 - 12:35

Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest 6 marca. W Polsce święto te jest obchodzone od 2007r.

Dzień ten ma za zadanie uhonorować wszystkich pracujących nad dykcją, wymową i poprawnym wysławianiem się.
Z tej okazji w naszym przedszkolu 10 marca, logopeda, Patrycja Szczupak zorganizowała zajęcia logopedyczne w grupie Kangurków i Tygrysków. Dzieci, dowiedziały się jaka jest rola logopedy w przedszkolu, a te dzieci, które nie uczestniczą w terapii logopedycznej, miały okazje zobaczyć w jaki sposób są prowadzone zajęcia i na co należy zwrócić uwagę aby poprawnie mówić.

/redakcja: Patrycja Szczupak/