Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 7:00 - 11:15
Wtorek 9:00 - 15:45

Rozstrzygnięcie XXIV Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego

Kolejny raz uczniowie objęci zajęciami logopedycznymi mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo KOMLOGO. Tym razem była to już XXIV edycja Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego współorganizowanego ze Szkołą Podstawową nr 7 w Czechowicach- Dziedzicach.
Na konkurs należało dostarczyć pracę plastyczną formatu A4, która miała zawierać ilustrację łakoci z koszyczka babuni z głoskami szeregu syczącego (s, z, c, dz)  i/lub szumiącego (sz, ż, cz, dż).

Na konkurs prace dostarczyli: Anna Chrobak, Hugo Folwarczny, Jan Grzegorzek, Małgorzata Hadaś, Nikodem Kubień, Julia Masny, Agata Pośpiech, Natalia Skrobol, Oliwia Skrzypiec, Bogumiła Utrata.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomem oraz drobnym upominkiem. Uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.

Zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Logopedzi: p. Ola i p. Patrycja.

/redakcja: Aleksandra Śliwka/