Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 12:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 13.00

Rozstrzygnięcie XXIV Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego

Kolejny raz uczniowie objęci zajęciami logopedycznymi mogli wziąć udział w konkursie organizowanym przez Wydawnictwo KOMLOGO. Tym razem była to już XXIV edycja Ogólnopolskiego Logopedycznego Konkursu Plastycznego współorganizowanego ze Szkołą Podstawową nr 7 w Czechowicach- Dziedzicach.
Na konkurs należało dostarczyć pracę plastyczną formatu A4, która miała zawierać ilustrację łakoci z koszyczka babuni z głoskami szeregu syczącego (s, z, c, dz)  i/lub szumiącego (sz, ż, cz, dż).

Na konkurs prace dostarczyli: Anna Chrobak, Hugo Folwarczny, Jan Grzegorzek, Małgorzata Hadaś, Nikodem Kubień, Julia Masny, Agata Pośpiech, Natalia Skrobol, Oliwia Skrzypiec, Bogumiła Utrata.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie zostały nagrodzone dyplomem oraz drobnym upominkiem. Uczniom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.

Zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Logopedzi: p. Ola i p. Patrycja.

/redakcja: Aleksandra Śliwka/