Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 7:00 - 11:15
Wtorek 9:00 - 15:45

W ramach obchodów EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY w naszej szkole w dniach 6-8 marca gabinet logopedyczny był otwarty dla każdego ucznia.

Zajęcia logopedyczne w formie zabawy zostały przeprowadzone w grupie 0A i 0B. Starsi uczniowie mogli odwiedzić gabinet logopedyczny, zagrać w gry logopedyczne, rozwiązać zadania z programem komputerowym „LOGOPEDIA”, sprawdzić słuch, dykcję i swoją wymowę w „Łamańcach językowych”.

/A. Śliwka, logopeda/