INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 7:00 - 11:15
Wtorek 9:00 - 15:45

W ramach obchodów EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY w naszej szkole w dniach 6-8 marca gabinet logopedyczny był otwarty dla każdego ucznia.

Zajęcia logopedyczne w formie zabawy zostały przeprowadzone w grupie 0A i 0B. Starsi uczniowie mogli odwiedzić gabinet logopedyczny, zagrać w gry logopedyczne, rozwiązać zadania z programem komputerowym „LOGOPEDIA”, sprawdzić słuch, dykcję i swoją wymowę w „Łamańcach językowych”.

/A. Śliwka, logopeda/