Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 12:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 13.00

W ramach obchodów EUROPEJSKIEGO DNIA LOGOPEDY w naszej szkole w dniach 6-8 marca gabinet logopedyczny był otwarty dla każdego ucznia.

Zajęcia logopedyczne w formie zabawy zostały przeprowadzone w grupie 0A i 0B. Starsi uczniowie mogli odwiedzić gabinet logopedyczny, zagrać w gry logopedyczne, rozwiązać zadania z programem komputerowym „LOGOPEDIA”, sprawdzić słuch, dykcję i swoją wymowę w „Łamańcach językowych”.

/A. Śliwka, logopeda/