Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Godziny pracy logopedy w szkole

Logopeda w szkole mgr Aleksandra Śliwka
Poniedziałek 12:00 - 17:00
Wtorek 7:00 - 13.00

„Co Pani Jesień dla mnie przyniesie?”

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci objętych terapią logopedyczną z kl. I-III i oddziałów "zerowych".

Regulamin:

1. Temat konkursu:  „Co Pani Jesień dla mnie przyniesie?”.
2. Konkurs adresowany jest do dzieci, które uczestniczą w terapii logopedycznej z kl. I-III i oddziałów „zerowych”.
3. Na konkurs należy przygotować pracę plastyczną nawiązującą do głównego tematu. Praca powinna zawierać ilustracje, w nazwie których znajdują się
najtrudniejsze głoski języka polskiego: głoski szumiące /sz, rz, ż cz, dż/
i głoska /r/.
4. Format pracy: dowolny, technika dowolna
5. Prace powinny być wykonywane przez uczestników samodzielnie.
6. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkolno -Przedszkolny w Laskowej zwany dalej Organizatorem, przy współudziale Wydawnictwa KOMLOGO.
7. TERMIN ODDAWANIA PRAC: do 4 grudnia br.
8. Pracę należy oddać logopedzie lub kl. I-III w świetlicy szkolnej, dzieci z „zerówek” swojemu wychowawcy.
9. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest:
Oddanie pracy plastycznej wraz z wypełnioną Metryczką oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z realizacją Konkursu.

Miłej zabawy!

Logopedzi: p. Ola i p. Gabrysia

METRYCZKA (należy wydrukowaći przykleić na odwrocie pracy, wypełniając miejsca oznaczone *).