Więcej…

REKRUTACJA do PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

Więcej…

Uczennica naszej szkoły, Antonina Bryła (VIIa), odnosi kolejne sukcesy w tenisie ziemnym.

W dniach 9-11 września br. Tosia wzięła udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Łodzi, podczas których wraz z innymi zawodniczkami Śląskiego Centrum Tenisa, wywalczyła I miejsce.
Swoje umiejętności młoda zawodniczka zaprezentowała również podczas tenisowego międzynarodowego cyklu turniejów Kinder Joy of moving, organizowanego w Pszczynie w dniach 17-19 września. Antosia zagrała w parze deblowej z koleżanką ze szkoły, Julią Jędrycha (Vc), zdobywając brązowy medal. W tej samej kategorii brązowy medal zdobył także uczeń naszej szkoły Krzysztof Nieczypor (Vc). Kinder Joy of moving to cykl turniejów organizowany w 12 krajach przez Rafa Nadal Academy z finałem dla najlepszych zawodników na Majorce.
W dniach 1-2 października br. w Śląskim Centrum Tenisa odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny kategorii U14, w którym Antonina doszła do ćwierćfinału w grze pojedynczej oraz zdobyła I miejsce w grze podwójnej z koleżanką Olą.
Antosi oraz jej klubowym kolegom z ZSP w Jankowicach  gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych zwycięskich rywalizacji.