Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów stories/2015-12-09_7e9b oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu 25 listopada br. uczniowie klas IIa i IIb wzięli udział w konkursie czytelniczym. Został on zorganizowany we współpracy szkoły z Biblioteką Publiczną w Jankowicach.

Konkurs przeprowadziła pani Danuta Konieczny. W jury zasiadły p. Ilza Sornek i p. Anna Pośpiech.
Spośród 10-ciu uczestników konkursu wyłoniono najpiękniej czytających drugoklasistów: I miejsce - Michał Kolasa, II miejsce - Paweł Cecot,III miejsce - Nikola Utrata i Hanna Adamus.
Uczniom tym wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.
Wizyta w bibliotece sprawiła wszystkim wiele radości.
Dziękujemy p. Dance za miłe przyjęcie.
Wychowawcy klas IIa i IIb

{gallery}stories/2015-12-09_7e9b{/gallery}