Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów stories/2015-11-18_410a oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zakończony i podsumowany został konkurs plastyczny "Jesienny stworek". Zadaniem uczestników było stworzenie jesiennego stworka w formie pracy płaskiej lub przestrzennej z wykorzystaniem darów jesieni.

Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział, bardzo dziękujemy za wkład, poświęcony czas i zaangażowanie!

Jury, oceniając prace, brało pod uwagę realizację tematu, samodzielne i twórcze podejście do niego, operowanie techniką plastyczną, staranność wykonania oraz zaangażowanie w realizację zadania.

Wszystkie prace były niesamowicie twórcze dlatego też postanowiono każdej osobie przydzielić pierwsze miejsce.
Uczniowie, którzy oddali pracę, otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrodę rzeczową w formie puzzli.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom jak również zapraszamy do wzięcia udziału w następnych konkursach!

Wychowawcy świetlicy:
Katarzyna Prządka