Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

W kategorii klas trzecich bardzo wysoki wynik uzyskał  MAKSYMILIAN PAW (klasa IIIa),

który na 16 304 uczniów klas trzecich biorących udział w konkursie zajął  bardzo wysokie 5 miejsce w województwie, 82 miejsce w kraju. W tej samej kategorii doskonale spisał się również KACPER ROZMUS (klasa IIIa)– zajął 35 miejsce w województwie (op.R.Pudełko).
W kategorii klas drugich w konkursie udział wzięło 13 828 uczniów. Wysoki wynik osiągnęli w tej kategorii:  MATEUSZ ŻUPA (klasa IIa) – 40 miejsce w województwie oraz FRANCISZEK CYL (klasa IIa)– 85 miejsce w województwie (op. J. Pietras).
Na wyróżnienie w związku z osiągniętym wynikiem zasługują również:
- w kategorii klas czwartych – NATALIA WIERA
- w kategorii klas piątych – MARTYNA MAŁEK