Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Internetowy Ogólnopolski Konkurs Matematyczny organizowany przez  „MOGALO Interaktywna Edukacja” – marzec 2017r.

W kategorii klas trzecich w konkursie udział wzięło ponad 8oo uczniów z całego kraju. Na największe wyróżnienie zasłużyli uczniowie klasy IIIa: Maksymilian Paw, który zajął 33 miejsce w kraju i 5 w województwie oraz  Paweł Grygier, który był na 39 miejscu w kraju i 6 w województwie. Uczniowie ci uzyskali bardzo dobry wynik w konkursie (op. R. Pudełko).
Dobry wynik uzyskali: Remigiusz Gregorczyk i Dawid Balcarek z klasy IIIb (op. B. Kuśka), a dyplomy za udział otrzymał również Michał Kolasa z klasy IIIb i Mateusz Żupa z klasy IIa.
GRATULUJEMY!
/red. Regina Pudełko/