Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Internetowy Ogólnopolski Konkurs Matematyczny organizowany przez  „MOGALO Interaktywna Edukacja” – marzec 2017r.

W kategorii klas trzecich w konkursie udział wzięło ponad 8oo uczniów z całego kraju. Na największe wyróżnienie zasłużyli uczniowie klasy IIIa: Maksymilian Paw, który zajął 33 miejsce w kraju i 5 w województwie oraz  Paweł Grygier, który był na 39 miejscu w kraju i 6 w województwie. Uczniowie ci uzyskali bardzo dobry wynik w konkursie (op. R. Pudełko).
Dobry wynik uzyskali: Remigiusz Gregorczyk i Dawid Balcarek z klasy IIIb (op. B. Kuśka), a dyplomy za udział otrzymał również Michał Kolasa z klasy IIIb i Mateusz Żupa z klasy IIa.
GRATULUJEMY!
/red. Regina Pudełko/