Awaria ogrzewania usunięta!

Awaria centralnego ogrzewania w budynku przedszkola zostałą usunięta. Od piątku 5 stycznia przedszkole pracuje wg planu a dzieciom będzie cieplutko.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zapewnili dzieciom opiekę w czwartek - Wasza pomoc była nieoceniona.

30 maja 2017r. uczniowie klasy IV b, Mateusz Kościelny i Miłosz Żupa, wzięli udział w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym pt. „Tajemnice ciała człowieka”, który został zorganizowany w Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.  Konkurs składał się z 5 etapów: testu wiedzy i zadań praktycznych. Nasi uczniowie zajęli VII miejsce. Konkurs promował młode talenty i rozbudzał zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Dziękujemy p. Żupa za pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Pszczyny.
/red. B. Stuchlik/