Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

30 maja 2017r. uczniowie klasy IV b, Mateusz Kościelny i Miłosz Żupa, wzięli udział w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym pt. „Tajemnice ciała człowieka”, który został zorganizowany w Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.  Konkurs składał się z 5 etapów: testu wiedzy i zadań praktycznych. Nasi uczniowie zajęli VII miejsce. Konkurs promował młode talenty i rozbudzał zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Dziękujemy p. Żupa za pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Pszczyny.
/red. B. Stuchlik/