Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

30 maja 2017r. uczniowie klasy IV b, Mateusz Kościelny i Miłosz Żupa, wzięli udział w I Gminnym Konkursie Przyrodniczym pt. „Tajemnice ciała człowieka”, który został zorganizowany w Zagrodzie Wsi Pszczyńskiej.  Konkurs składał się z 5 etapów: testu wiedzy i zadań praktycznych. Nasi uczniowie zajęli VII miejsce. Konkurs promował młode talenty i rozbudzał zainteresowanie naukami przyrodniczymi. Dziękujemy p. Żupa za pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Pszczyny.
/red. B. Stuchlik/