Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

29 września 2017 na Stadionie Miejskim „Iskra”  w Pszczynie odbył się gminny turniej piłki nożnej „Z BOISKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”.

Naszą szkoła pod opieką p. Ewy Pudło oraz Magdaleny Łowickiej reprezentowały
2 drużyny: męska (chłopcy z klas III) oraz żeńska (dziewczęta z klas IV-V).

Po rozegraniu serii meczy systemem „każdy z każdym” nasze dziewczęta  zajęły I miejsce zdobywając tym samym główną nagrodę: Puchar Tymbarku oraz nagrodę rzeczową - piłkę marki  Nike.
Łącznie nasze uczennice w turnieju strzeliły rywalkom z SP Studzienice, Czarków i Rudołtowice aż 7 bramek, tracąc zaledwie jedną na początku rozgrywek.

Skład reprezentacji żeńskiej: Nikola Utrata, Maja Pojda, Marta Pyrtek, Julia Liszka, Nikola Szendera, Marlena Stalmach, Amelia Lazar, Zuzanna Stawowy oraz Katarzyna Gruszka (bramkarz).

Chłopcy natomiast po rozegraniu meczy z  Piaskiem, Czarkowem, Studzienicami(1), Studzienicami (2) wśród 5 drużyn znaleźli się na 4 miejscu.

Skład reprezentacji męskiej: Kacper Pitlok, Jakub Bryła, Karol Kościelny, Filip Lazar, Mateusz Przybyła, Maksymilian Grzechnik, Witold Ryś, Kacper Kokot, Mateusz Muszyński, Dawid Spora.

/red. Ewa Pudło/