Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

„Ty jesteś mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie” (Mk 1, 11)


W dniu 27 października 2017r. w naszej szkole odbył się konkurs biblijny z Ewangelii wg. Św. Marka. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas od IV do VII. Chętni uczniowie przygotowywali się do tego wydarzenia pilnie studiując Ewangelię. Swoją obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Eugeniusz Chudek oraz pani katechetka Barbara Stalmach. Uczniowie rozwiązywali krzyżówkę oraz test składający się z 25 pytań otwartych i zamkniętych. Wszyscy wykazali się bardzo dobrą wiedzą z zakresu Ewangelii Św. Marka. Uczestników konkursu oceniało jury: Joanna Kosko oraz Barbara Stalmach.
Uczniowie zajęli następujące miejsca:
I miejsce – Karolina Szromek klasa VIa
II miejsce – Remigiusz Gregorczyk klasa IVb
III miejsce – Miłosz Żupa klasa Vb, Emilia Gogol klasa VIa
Wyróżnieni uczniowie klas V i VI będą reprezentowali naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie, który odbędzie się 23 listopada 2017r. w Pszczynie. Konkurs zakończył się słodkim poczęstunkiem oraz każdy z uczestników konkursu otrzymał pamiątkowe obrazki.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie gratulujemy i dziękujemy za podjęty trud, a naszym laureatom życzymy pomocy Ducha Świętego w dalszych przygotowaniach.

/red. Joanna Kosko/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com