Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Jest Puchar dla drużyny i są dwa medale!!!

(złoty - Laura Spek, srebrny -  Aleksandra Spek) oraz wyróżnienia (Karina Kotajny - m.VI, Mateusz Blacha - m.VI, Paulina Blacha - m.V)
Udało się ! Drugiego dnia zawodów dotarliśmy na stację narciarską Skolity w Wiśle w kompletnym składzie i wspólnymi siłami wywalczyliśmy WICEMISTRZOSTWO ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ  w kategorii klas VI-VII oraz srebrny medal (Aleksandra Spek) w kat. indywidualnej.
Co prawda pierwszy dzień zawodów na stoku „Klepki” z powodu niekompletnego składu nie dał nam powalczyć drużynowo, natomiast indywidualnie  wywalczyła dla nas złoty medal Laura Spek w kat. „mikrus”. Cieszymy się i gratulujemy uczestnikom ! :D

Reprezentacja:

21.02.2018:
Karina Kotajny, Aleksandra Pudełko, Laura Spek, Maksymilian Grzechnik, Filip Lazar, Adam Piech,
Amelia Lazar, Katarzyna Gruszka, Zuzanna Widera, Mateusz Blacha.
22.02.2018: Aleksandra Spek, Paulina Blacha, Julia Szklany, Kacper  Piech, Nikodem Figołuszka, Hubert Malinowski.

Opiekunowie: Ewa Pudło, Joanna Szczyrba, Jolanta Pietras