Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

Jest Puchar dla drużyny i są dwa medale!!!

(złoty - Laura Spek, srebrny -  Aleksandra Spek) oraz wyróżnienia (Karina Kotajny - m.VI, Mateusz Blacha - m.VI, Paulina Blacha - m.V)
Udało się ! Drugiego dnia zawodów dotarliśmy na stację narciarską Skolity w Wiśle w kompletnym składzie i wspólnymi siłami wywalczyliśmy WICEMISTRZOSTWO ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ  w kategorii klas VI-VII oraz srebrny medal (Aleksandra Spek) w kat. indywidualnej.
Co prawda pierwszy dzień zawodów na stoku „Klepki” z powodu niekompletnego składu nie dał nam powalczyć drużynowo, natomiast indywidualnie  wywalczyła dla nas złoty medal Laura Spek w kat. „mikrus”. Cieszymy się i gratulujemy uczestnikom ! :D

Reprezentacja:

21.02.2018:
Karina Kotajny, Aleksandra Pudełko, Laura Spek, Maksymilian Grzechnik, Filip Lazar, Adam Piech,
Amelia Lazar, Katarzyna Gruszka, Zuzanna Widera, Mateusz Blacha.
22.02.2018: Aleksandra Spek, Paulina Blacha, Julia Szklany, Kacper  Piech, Nikodem Figołuszka, Hubert Malinowski.

Opiekunowie: Ewa Pudło, Joanna Szczyrba, Jolanta Pietras