Konkurs organizowany w ramach tygodnia "Muzyka jest wszędzie" pt. "Mali muzykanci" dobiegł końca. Konkurs został zorganizowany w grupie Biedronek przez mgr Katarzynę Wojtas.

Celem konkursu było stworzenie według własnego pomysłu, ciekawego instrumentu muzycznego z dostępnych materiałów. Poznanie nowych technik twórczych i rozwiązań konstrukcyjnych. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przestrzennej z tworzyw codziennego użytku. Prace oceniane były pod względem oryginalności, pomysłowości, użytych materiałów oraz samodzielności. Składanie prac rozpoczęło się 1.03.2021 i zakończyło 10.03.2021. W konkursie wzięło udział 19 dzieci. Wszystkie prace były piękne, ciekawe i starannie wykonane. Podsumowanie konkursu odbyło się w środę 10.03. Jury w składzie mgr Katarzyna Wojtas i mgr Michalina Noworyta przyznały następujące miejsca: I, II, i III, 8 wyróżnień oraz 8 dyplomów za udział i zaangażowanie. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Za udział i zaangażowanie dziękujemy, a uczestnikom Gratulujemy !!!