Przyleciały ANIOŁY - konkurs!!!

 

Więcej…

W Przedszkolnej Krainie - grudzień 2021

Zapraszamy do nowego wydania nowego numeru gazetki przedszkolnej "W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE"!      

Więcej…

5 listopada obchodzony jest na całym świecie Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To właśnie tego dnia nasze przedszkolaki

przeobraziły się w ulubionych bohaterów bajkowych, a nasze przedszkole stało się niezwykłą krainą bajkowych postaci.
W dobie wszechobecnego Internetu i ogromu propozycji bajkowych warto przypominać dzieciom dawne klasyczne bajki, które przekazują wiele ważnych prawd życiowych i są sposobem na wzbogacenie wyobraźni oraz źródłem bogatych przeżyć dla naszych pociech.
Podczas obchodów Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek dzieci wykazały się znajomością treści bajek, rozwiązywały zagadki słowne i muzyczne, rozpoznawały bajkę po rekwizycje lub po przeczytaniu jej fragmentu, uczestniczyły w zabawach i konkursach. W ciągu całego dnia nie zabrakło również elementów humorystycznych, które sprawiły wiele radości dzieciom.

Red. Joanna Maślorz

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com