Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów stories/531a79f8c9abf8db571413e4852fb5dd oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzień 20 września zapisany jest w kalendarzu jako Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci, a także po to, aby przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W tym roku święto wypadło w niedzielę, ale przedszkolaki z Przedszkola w Jankowicach  obchodziły swoje święto w poniedziałek 21 września.

Od rana wszyscy pracownicy dbali o to, aby na ustach przedszkolaków widać było uśmiech. Przedszkolny plac zabaw został przystrojony i wszyscy spotkaliśmy się na nim, aby wspólnie odśpiewać kilka przedszkolnych piosenek i wziąć udział w różnych konkursach.
Dzieci , pomimo nienajlepszej aury, bawiły się doskonale podczas tegorocznych obchodów Dnia Przedszkolaka.   Niemałą atrakcję sprawiła im możliwość przyozdobienia wejścia do przedszkola  wesołymi rysunkami wykonanymi za pomocą kredy.
Panie poprowadziły zabawy integracyjne, w których uczestniczyła cała społeczność przedszkolna. Dodatkową niespodzianką  był słodki poczęstunek  i prezent do domu: emblemat Dnia Przedszkolaka oraz kolorowy balon.
Poniżej relacja z obchodów tego święta w Naszym Przedszkolu. Dzieciom życzymy świątecznych i  radosnych dni przez cały rok!

/redakcja: Katarzyna Biela, zdjęcia: Katarzyna Skrobol/

{gallery}stories/531a79f8c9abf8db571413e4852fb5dd{/gallery}