XI WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY!

19 maja 2022 r. o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się kolejny WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY.

Więcej…

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE" wydanie majowe

przeczytasz TUTAJ

30 listopada był magicznym czasem w naszym przedszkolu.

Przedszkolaki poznały wróżby andrzejkowe i z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach. Tego dnia każdą grupę odwiedziły wróżki i czarownice, które przeniosły dzieci w świat magii i czarów. Nie zabrakło tradycyjnych obrzędów: ustawiania bucików, losowania losów kim zostanę, serc z imionami oraz wielu innych wróżb związanych z tym świętem. Dzień ten dostarczył przedszkolakom wielu przeżyć i emocji, a przede wszystkim stał się okazją do rozbudzenia dziecięcej ciekawości i wyobraźni.

 

red. Katarzyna Wojtas

 

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com