XI WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY!

19 maja 2022 r. o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się kolejny WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY.

Więcej…

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE" wydanie majowe

przeczytasz TUTAJ

656565Boże Narodzenie to najbardziej wyczekiwane święta w roku. Już wiele dni wcześniej z radością myślimy o uroczystej wigilijnej wieczerzy w gronie najbliższych i o niepowtarzalnym zapachu choinki…

Poranek wigilijny w naszym przedszkolu był czasem magicznym, uroczystym i wzruszającym. Był wstępem do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia w domu z Rodziną. W dzień przedszkolnej wigilii w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje oraz dzieci w galowych strojach wprowadziły nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenie. Zanim dzieci zasiadły do świątecznego stołu podzieliły się opłatkiem i złożyły sobie życzenia. Następnie przyszedł czas na przedszkolne celebrowanie Świąt Bożego Narodzenia - ucztowanie i śpiewanie kolęd w atmosferze radości i życzliwości.

Niech Święta Bożego Narodzenia
będą pełne radości, wytchnienia
i zatrzymania od szumu dnia codziennego.
Wszelkich łask, dobra i nadziei
na czas Bożego Narodzenia
oraz Nowego 2022 Roku!

Red. Joanna Maślorz

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com