W dniu 11 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy, był to czas pełen radości i zabaw, nie zabrakło również niespodzianek.

Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, bardzo lubiany i często wyczekiwany przez wiele dni. Przedszkolne sale zamieniły się w tym dniu w miejsca magiczne, przystrojone balonami, serpentynami oraz girlandami. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych i lubianych bajek, mogliśmy spotkać: wróżki, królewny, smoki, kotki, aniołki, policjantów, batmana, spider-mana i wiele innych postaci.
Nasze przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach i tańcach przy dźwiękach znanych i lubianych przebojów. Atrakcją balu była sesja zdjęciowa, w której dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć indywidualnych oraz grupowych. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości, a uśmiech nie znikał z buzi dzieci jeszcze długo po zakończeniu balu. Wspomnienia z tego dnia na długo pozostaną w naszej pamięci.

"Zabawa w przedszkolu,
wesoła zabawa.
Niech trwa jak najdłużej
wspaniały karnawał."

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych strojów.

red. Katarzyna Wojtas