Akcja charytatywna dla fundacji Arkadia 2024

Więcej…

REKRUTACJA do PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

Więcej…

Z przyjemnością informujemy, że w dniach od 15 do 17 grudnia 2023 roku miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - „Weekend Cudów”, zorganizowany przez Szlachetną Paczkę. 

Chcieliśmy serdecznie podziękować całej społeczności naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jankowicach za zaangażowanie w tę piękną inicjatywę.

Razem postanowiliśmy wesprzeć rodzinę potrzebującą, aby sprawić im radość i przynieść uśmiech na ich twarze. Dzięki hojności oraz otwartości serc naszych uczniów, przedszkolaków, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz wspaniałej współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Jankowicach, udało nam się zebrać niezbędne produkty.

Poprzez Skarbonki Szlachetnej Paczki zebraliśmy imponującą kwotę 2307,49 złotych, która została przeznaczona na zakup niezbędnych artykułów takich jak koza grzewcza, elektryczny podgrzewacz wody, artykuły spożywcze, odzież, ubrania oraz dodatkowo drewno opałowe.
Dzięki naszemu zaangażowaniu udało się spakować 19 świątecznych paczek, które zostały dostarczone bezpiecznie do magazynu Szlachetnej Paczki.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Adama Kolarczyka za nieocenioną pomoc w transporcie paczek.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym - od serca! Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że możliwe było przyniesienie uśmiechu na twarze tej wyjątkowej rodziny.

 

Z wyrazami wdzięczności,
Organizatorzy

 

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com