
22 i 23 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dni Ziemi. W tych dniach dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak ważna jest troska o naszą planetę. Podczas zajęć rozmawialiśmy o ochronie środowiska, zasadach segregacji odpadów oraz o sposobach oszczędzania wody i energii.
Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w zabawach edukacyjnych, wykonywały prace plastyczne inspirowane przyrodą, a także wspólnie porządkowały teren wokół przedszkola.
Były to dni pełne radości, zdobywania nowych doświadczeń oraz kształtowania postaw proekologicznych.
red. Joanna Jeleń













































































