
Z okazji Świąt Majowych przedszkolaki wzięły udział w uroczystej akademii, podczas której z dużym zaangażowaniem zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Dzieci śpiewały piosenki o tematyce patriotycznej oraz prezentowały układy taneczne, wzbudzając wiele radości i wzruszeń wśród zgromadzonych uczestników. Występ był okazją do kształtowania postaw patriotycznych oraz przybliżenia dzieciom znaczenia świąt narodowych obchodzonych w maju. Przedszkolaki z dumą i entuzjazmem uczestniczyły w wydarzeniu, godnie reprezentując swoją grupę.
red. Irena Kurcius

























































