
14.05.2026 Przedszkolaki wybrały się z wizytą do OSP w Jankowicach.
Strażacy opowiedzieli nam o swojej pracy oraz pokazali wóz strażacki. Każde dziecko mogło wejść do wozu i zobaczyć, jak wygląda on od środka. To była bardzo ciekawa i pełna wrażeń wycieczka.
red. Dominika MIchalska






















































