Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów stories/pasowanie_p-le_2016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza tak wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Ta ważna uroczystość odbyła się w naszym przedszkolu w środę 19 października. W tym dniu na dzieci czekało dużo atrakcji i wrażeń. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Dzieci z uśmiechem na twarzy zaprezentowały umiejętności nabyte w ciągu pierwszych tygodni pobytu w przedszkolu. Recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, odgadywały przedmioty ukryte w tajemniczym pudle, wykonywały różne ćwiczenia – pokonywały ścieżkę z woreczkiem na głowie, przeskakiwały obunóż przez szarfy, układały samodzielnie puzzle.Dla wielu z nich był to pierwszy występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością.

Po prezentacji artystycznej panie wychowawczynie za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonały pasowania nowych przedszkolaków. Dzieci wyciągnęły dwa paluszki, równiuteńko złączyły nóżki i wyraźnie powtarzały:

"Przyrzekamy co dzień rano, buzię mieć zawsze roześmianą.

Przyrzekamy zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować.

Przyrzekamy wszystko zjadać i na leżakach nie rozmawiać.

Bo już jestem przedszkolakiem, dużą dziewczyną i dużym chłopakiem."

Odświętny strój i piękne birety, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość wydarzenia. Nie zabrakło również gratulacji zdobytego tytułu Przedszkolaka oraz pamiątkowych dyplomów. Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Uroczystość przygotowały: Katarzyna Mazur, Iwona Mucha

/Redakcja: Iwona Mucha/