„Mamy dzisiaj Walentynki:
święto chłopca i dziewczynki...”

Dzień Świętego Walentego obchodzony jest na całym świecie jako święto miłości. Również w naszym przedszkolu upłynął na wzajemnym okazywaniu sobie życzliwości, dobroci i przyjaźni. Tradycją w naszym przedszkolu jest poczta walentynkowa. Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowały walentynkowe kartki dla wybranego przez siebie kolegi lub koleżanki, następnie wrzucały je do specjalnej skrzynki. Miłym zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość przygotowanych „walentynek”. Większość dzieci otrzymała ich po kilka.
Zaskakujące jest, jak najmłodsze dzieci szczerze i otwarcie okazują radość, przyjaźń i sympatię w stosunku do innych.
Wspólna zabawa dostarczyła wielu radosnych wrażeń, dzień ten zapisał się w pamięci przedszkolaków jako miłe wspomnienie.
/redakcja: Martyna Lazar/