Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Brawo dla naszych zerówek oraz ich trenerek!

X Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków, która odbyła się w sobotę 22 kwietnia 2017 roku w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamenhofa 5a zgromadziła na starcie 640 uczestników.
Sobotnie zmagania, które odbyły się w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie, zgromadziły na starcie 640 uczestników. Choć najważniejsza była dobra zabawa uczestników, to emocji nie brakowało.

Wyniki z poszczególnych tur:
I tura:
1. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Jankowicach