Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

5 maja przedszkolaki wybrały się w odwiedziny do strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jankowicach.

Miały tam okazję obejrzeć wozy strażackie, usłyszeć syrenę, zapoznać się ze sprzętem strażackim. Największą atrakcją dla dzieci była możliwość lania wodą z węża strażackiego. Było to cenne spotkanie dla dzieci, gdyż dowiedziały się jak trudna i odpowiedzialna jest praca strażaka.
Ta wizyta z pewnością na długo zostanie w pamięci przedszkolaków.
/red. Katarzyna Mazur/