Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

W piątek 29 września w naszym przedszkolu chłopcy obchodzili swoje święto.

W tym dniu czekało na dzieci wiele niespodzianek i zabawy. W grupie Biedronek wszyscy chłopcy dzielnie starali się o to, aby uzyskać tytuł: „Super Chłopaka”. Pierwszym zadaniem były zmagania sportowe – chłopcy musieli pokazać, iż są wysportowani i dokładnie wykonują każde zadanie. Następnie nasi chłopcy przy pomocy specjalnego „Eliksiru Szczęścia” musieli pokazać, iż są zawsze uśmiechnięci. Ostatnim zadaniem było zjedzenie „Cukierka Grzeczności”. Chłopcom, którzy z grzecznością mają na bakier, po zjedzeniu magicznego cukierka wyrastają ośle uszy i ogon, ale na szczęście w grupie Biedronek nikomu nic nie wyrosło. Po ciężkich zmaganiach przyszedł czas na zabawę przy muzyce i słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło fantastycznych upominków dla naszych dzielnych Panów.
/red. Iwona Mucha/