Rekrutacja do klas pierwszych

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Więcej…

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach  na rok szkolny 2018/2019
Nabór nowych dzieci na wolne miejsca będzie odbywał się elektronicznie. Rodzice powinni zalogować się na stronie: przedszkola-pszczyna.nabory.pl i wypełnić wniosek rekrutacyjny.

Więcej…

W piątek 29 września w naszym przedszkolu chłopcy obchodzili swoje święto.

W tym dniu czekało na dzieci wiele niespodzianek i zabawy. W grupie Biedronek wszyscy chłopcy dzielnie starali się o to, aby uzyskać tytuł: „Super Chłopaka”. Pierwszym zadaniem były zmagania sportowe – chłopcy musieli pokazać, iż są wysportowani i dokładnie wykonują każde zadanie. Następnie nasi chłopcy przy pomocy specjalnego „Eliksiru Szczęścia” musieli pokazać, iż są zawsze uśmiechnięci. Ostatnim zadaniem było zjedzenie „Cukierka Grzeczności”. Chłopcom, którzy z grzecznością mają na bakier, po zjedzeniu magicznego cukierka wyrastają ośle uszy i ogon, ale na szczęście w grupie Biedronek nikomu nic nie wyrosło. Po ciężkich zmaganiach przyszedł czas na zabawę przy muzyce i słodki poczęstunek. Oczywiście nie zabrakło fantastycznych upominków dla naszych dzielnych Panów.
/red. Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com