Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Nie tak łatwo zostać prawdziwym przedszkolakiem!

Prawdziwe przedszkolaki muszą muszą mieć świetną pamięć, umieć segregować - na przykład zabawki, znać kolory i piosenki, troszczyć się o swoich kolegów, zjadać zdrowe potrawy i ... oj, nie da sie tego wszystkiego wymienić.

Nowe przedszkolaki potrafią już to wszystko i jeszcze więcej! Przed swoimi bardziej doświadczonymi kolegami,paniami oraz panią dyrektor złożyły uroczyste przyrzeczenie.

Przyrzekamy:
Co dzień rano mieć buzię roześmianą!
Nie płakać, nie szlochać i panie mocno kochać!
Zabawki szanować i wkoło wszystko porządkować!
Świetnie bawić się i fikać!
I w mig zjadać z talerzyka!
I nie sikać w galoty bo z tym same kłopoty!
Zostać zuchami- prawdziwymi przedszkolakami!!!