Rekrutacja do klas pierwszych

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Więcej…

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach  na rok szkolny 2018/2019
Nabór nowych dzieci na wolne miejsca będzie odbywał się elektronicznie. Rodzice powinni zalogować się na stronie: przedszkola-pszczyna.nabory.pl i wypełnić wniosek rekrutacyjny.

Więcej…

Tydzień owocowo – warzywny u Biedronek.


W tym klimacie Biedronki rozpoczęły tydzień owocowo – warzywny. Wszystkie dzieci bardzo chętnie rozmawiały o tym, jakie korzyści płyną z jedzenia warzyw i owoców, dobrze wiedziały jakie owoce można znaleźć w naszych polskich sadach, a które są sprowadzane do nas z daleka. Dzieci stwierdziły również, iż z owoców i warzyw można robić różne przetwory, które gromadzone są w spiżarniach. Dużo frajdy sprawiły dzieciom zajęcia plastyczne. Mogły one wyklejać kolorowym ryżem sylwety znanych nam warzyw, a podsumowaniem całego tygodnia było tworzenie owocowych obrazów. Każde dziecko komponowało swoje dzieło z przyniesionych owoców, a wśród prac królowała „jesień na talerzu”, czyli grzybki, jeże i jesienne liście. Prace nie tylko były bardzo piękne i pomysłowe, ale także pyszne i zdrowe. 

/red. Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com