Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Tydzień owocowo – warzywny u Biedronek.


W tym klimacie Biedronki rozpoczęły tydzień owocowo – warzywny. Wszystkie dzieci bardzo chętnie rozmawiały o tym, jakie korzyści płyną z jedzenia warzyw i owoców, dobrze wiedziały jakie owoce można znaleźć w naszych polskich sadach, a które są sprowadzane do nas z daleka. Dzieci stwierdziły również, iż z owoców i warzyw można robić różne przetwory, które gromadzone są w spiżarniach. Dużo frajdy sprawiły dzieciom zajęcia plastyczne. Mogły one wyklejać kolorowym ryżem sylwety znanych nam warzyw, a podsumowaniem całego tygodnia było tworzenie owocowych obrazów. Każde dziecko komponowało swoje dzieło z przyniesionych owoców, a wśród prac królowała „jesień na talerzu”, czyli grzybki, jeże i jesienne liście. Prace nie tylko były bardzo piękne i pomysłowe, ale także pyszne i zdrowe. 

/red. Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com