Możemy mieć nową stołówkę!!!

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Rekrutacja uzupełniająca

Drodzy Rodzice!
Od 10 do 16 kwietnia trwa rekrutacja uzupełniająca.
Zapraszamy do logowania się na stronie https://przedszkola-pszczyna.nabory.pl/

W czwartek 9.11 Biedronki i Motylki obchodziły Dzień Jeża. W tym dniu czekało na nich wiele atrakcji.

Zaraz po śniadaniu dzieci otrzymały list od Pani Jesień, w którym dowiedziały się, iż w sali czeka na nich specjalny gość. Tym gościem był oczywiście jeż, nie taki zwykły, lecz bajkowy. Dzieci uczyły jeża jak należy poprawnie liczyć, ponieważ nasz gość – gapa strasznie się mylił. Później Biedronki i Motylki wymyślały hasła z poznanych na zajęciach liter. Na koniec wspólnie z jeżykiem zaśpiewały piosenkę o wietrzyku – psotniku. Dodatkową atrakcją dla dzieci był teatrzyk przygotowany przez p. Monikę i p. Iwonę. Mnóstwo informacji na temat życia jeży dowiedzieliśmy się również z prezentacji multimedialnej. Podsumowaniem dnia było zrobienie z gruszki własnego jeża. Każde dziecko starało się jak najlepiej potrafiło, a po skończonej pracy można było takiego zdrowego jeżyka ze smakiem zjeść.
/red. Iwona Mucha/