Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

W czwartek 9.11 Biedronki i Motylki obchodziły Dzień Jeża. W tym dniu czekało na nich wiele atrakcji.

Zaraz po śniadaniu dzieci otrzymały list od Pani Jesień, w którym dowiedziały się, iż w sali czeka na nich specjalny gość. Tym gościem był oczywiście jeż, nie taki zwykły, lecz bajkowy. Dzieci uczyły jeża jak należy poprawnie liczyć, ponieważ nasz gość – gapa strasznie się mylił. Później Biedronki i Motylki wymyślały hasła z poznanych na zajęciach liter. Na koniec wspólnie z jeżykiem zaśpiewały piosenkę o wietrzyku – psotniku. Dodatkową atrakcją dla dzieci był teatrzyk przygotowany przez p. Monikę i p. Iwonę. Mnóstwo informacji na temat życia jeży dowiedzieliśmy się również z prezentacji multimedialnej. Podsumowaniem dnia było zrobienie z gruszki własnego jeża. Każde dziecko starało się jak najlepiej potrafiło, a po skończonej pracy można było takiego zdrowego jeżyka ze smakiem zjeść.
/red. Iwona Mucha/