Rekrutacja do klas pierwszych

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Więcej…

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach  na rok szkolny 2018/2019
Nabór nowych dzieci na wolne miejsca będzie odbywał się elektronicznie. Rodzice powinni zalogować się na stronie: przedszkola-pszczyna.nabory.pl i wypełnić wniosek rekrutacyjny.

Więcej…

W czwartek 9.11 Biedronki i Motylki obchodziły Dzień Jeża. W tym dniu czekało na nich wiele atrakcji.

Zaraz po śniadaniu dzieci otrzymały list od Pani Jesień, w którym dowiedziały się, iż w sali czeka na nich specjalny gość. Tym gościem był oczywiście jeż, nie taki zwykły, lecz bajkowy. Dzieci uczyły jeża jak należy poprawnie liczyć, ponieważ nasz gość – gapa strasznie się mylił. Później Biedronki i Motylki wymyślały hasła z poznanych na zajęciach liter. Na koniec wspólnie z jeżykiem zaśpiewały piosenkę o wietrzyku – psotniku. Dodatkową atrakcją dla dzieci był teatrzyk przygotowany przez p. Monikę i p. Iwonę. Mnóstwo informacji na temat życia jeży dowiedzieliśmy się również z prezentacji multimedialnej. Podsumowaniem dnia było zrobienie z gruszki własnego jeża. Każde dziecko starało się jak najlepiej potrafiło, a po skończonej pracy można było takiego zdrowego jeżyka ze smakiem zjeść.
/red. Iwona Mucha/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com