Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Dnia 24.11.2017r. obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przybyło do przedszkola ze swoim przyjacielem – Misiem.
Uroczystość przedszkolaki rozpoczęły od zaprezentowania wszystkim kolegom
i koleżankom swoich misiów. Dzieci wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, a następnie wraz ze swoimi misiami wesoło bawiły się przy piosenkach tj. „Pokochaj Pluszowego Misia”, „Niedźwiadek”, „Jadą, jadą misie”.
W tym dniu nie zabrakło również konkursów i zagadek. Dzieci degustowały „misiowe przysmaki”, rozpoznawały piosenki z bajek o słynnych misiach, brały udział w konkursach w wylizywanie miodu z talerzyka, zbieraniu wykałaczek przy użyciu rękawic kuchennych na czas oraz układaniu „misiowych puzzli”. Zabawa była znakomita, wszystkim przedszkolakom dopisywał dobry humor.

/ red. Monika Słowik/

A tak ze swoimi pluszakami bawiły się dzieci w przedszkolu.