Awaria ogrzewania usunięta!

Awaria centralnego ogrzewania w budynku przedszkola zostałą usunięta. Od piątku 5 stycznia przedszkole pracuje wg planu a dzieciom będzie cieplutko.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zapewnili dzieciom opiekę w czwartek - Wasza pomoc była nieoceniona.

Dnia 4.12.2017r. z okazji Barbórki nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość.

Górnik ubrany był w piękny, galowy mundur, na jego czapce, która poprawnie nazywa się czako lśnił biały pióropusz z kogucich piór. Dzieci bardzo chętnie pozowały do zdjęć w czako. Spotkanie to przybliżyło najmłodszym trud górniczej pracy, poświęcenie górników dla nas wszystkich, każdego dnia, kiedy zjeżdżają do kopalni. Dzięki takim spotkaniom nie tylko pogłębia się  wiedzę, ale też uczy się dziękować i szanować trud oraz pracę górników i nie tylko.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Stasia - Panu Aleksandrowi Bryła za odwiedziny w naszym przedszkolu.

/red. Michalina Kolarz/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com