Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dnia 4.12.2017r. z okazji Barbórki nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość.

Górnik ubrany był w piękny, galowy mundur, na jego czapce, która poprawnie nazywa się czako lśnił biały pióropusz z kogucich piór. Dzieci bardzo chętnie pozowały do zdjęć w czako. Spotkanie to przybliżyło najmłodszym trud górniczej pracy, poświęcenie górników dla nas wszystkich, każdego dnia, kiedy zjeżdżają do kopalni. Dzięki takim spotkaniom nie tylko pogłębia się  wiedzę, ale też uczy się dziękować i szanować trud oraz pracę górników i nie tylko.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Stasia - Panu Aleksandrowi Bryła za odwiedziny w naszym przedszkolu.

/red. Michalina Kolarz/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com