ZBIÓRKA MAKULATURY

TERMIN : do 11 maja 2018r.

Więcej…

UWAGA Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2018-19

Termin podpisywania potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola na kolejny rok szkolny upływa w dniu 23 marca 2018r. Podpisy należy składać w sekretariacie szkoły. 

Dnia 4.12.2017r. z okazji Barbórki nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość.

Górnik ubrany był w piękny, galowy mundur, na jego czapce, która poprawnie nazywa się czako lśnił biały pióropusz z kogucich piór. Dzieci bardzo chętnie pozowały do zdjęć w czako. Spotkanie to przybliżyło najmłodszym trud górniczej pracy, poświęcenie górników dla nas wszystkich, każdego dnia, kiedy zjeżdżają do kopalni. Dzięki takim spotkaniom nie tylko pogłębia się  wiedzę, ale też uczy się dziękować i szanować trud oraz pracę górników i nie tylko.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Stasia - Panu Aleksandrowi Bryła za odwiedziny w naszym przedszkolu.

/red. Michalina Kolarz/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com