Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

We wtorek, 12. grudnia 2017 r  do naszego przedszkola przyjechał pan Grzegorz Stanisławiak - Teatr Własny, aby zaprezentować  spektakl pt.: „Wierszobranie”.

Dzieci miały okazję zapoznać się z wierszami polskich autorów w nietypowy sposób. Pan Grzegorz zapraszał do udziału w przedstawieniu chętne przedszkolaki, które za pomocą rekwizytów, wcielały się w przydzielone im role.

W taki sposób mogliśmy zobaczyć inscenizację wiersza pt. „Rzepka” Juliana Tuwima oraz „Pali się!” Jana Brzechwy.

Dzieci, które pozostały na widowni nie próżnowały.. Były one zaproszone do udziału w przedstawieniu poprzez chóralne wypowiadanie ustalonych wcześniej kwestii w odpowiednich momentach.

Wszystkim naszym małym aktorom gratulujemy odwagi i życzymy rozwijania odkrytych dziś talentów aktorskich ;)

„Teatr Własny”, w którym występuje pan Grzegorz dostarczył nam wiele radości, czego najlepszym dowodem były gromkie brawa.

Bardzo dziękujemy!

Karolina Kendzior