Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

We wtorek, 12. grudnia 2017 r  do naszego przedszkola przyjechał pan Grzegorz Stanisławiak - Teatr Własny, aby zaprezentować  spektakl pt.: „Wierszobranie”.

Dzieci miały okazję zapoznać się z wierszami polskich autorów w nietypowy sposób. Pan Grzegorz zapraszał do udziału w przedstawieniu chętne przedszkolaki, które za pomocą rekwizytów, wcielały się w przydzielone im role.

W taki sposób mogliśmy zobaczyć inscenizację wiersza pt. „Rzepka” Juliana Tuwima oraz „Pali się!” Jana Brzechwy.

Dzieci, które pozostały na widowni nie próżnowały.. Były one zaproszone do udziału w przedstawieniu poprzez chóralne wypowiadanie ustalonych wcześniej kwestii w odpowiednich momentach.

Wszystkim naszym małym aktorom gratulujemy odwagi i życzymy rozwijania odkrytych dziś talentów aktorskich ;)

„Teatr Własny”, w którym występuje pan Grzegorz dostarczył nam wiele radości, czego najlepszym dowodem były gromkie brawa.

Bardzo dziękujemy!

Karolina Kendzior