Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Przedszkolaki z grup „Motylków” i „Biedronek” obchodziły wyjątkowe Święto - Dzień Dinozaura.

Dzieci w skupieniu i z dużym zainteresowaniem obejrzały prezentacje multimedialną prezentującą poszczególne gatunki dinozaurów oraz słuchały o tym, jak wyglądały, kiedy żyły i dlaczego wyginęły te zwierzęta.
Wychowankowie pracując w grupach rozwiązywały zadania przygotowane przez dinozaura -Dyzia, który napisał do nich list.
Przedszkolaki wcieliły się w dinozaury naśladując ich odgłosy, układały puzzle, rozwiązywały zadania matematyczne. Nie zabrakło również aktywności ruchowej, podczas której dzieci, choć na kilka chwil przemieniły się w dinozaury.
Dużo emocji i radości dostarczyło dzieciom sprawdzenie się w roli archeologów i odszukiwanie gadów ukrytych w piasku przy użyciu pędzelków.
Uwieńczeniem całego dnia było grupowe stworzenie makiety „Jurajskiego Parku” i umieszczenie w nich wcześniej wykonanych przez nich dinozaurów.

/Monika Słowik/