Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

Przedszkolaki z grup „Motylków” i „Biedronek” obchodziły wyjątkowe Święto - Dzień Dinozaura.

Dzieci w skupieniu i z dużym zainteresowaniem obejrzały prezentacje multimedialną prezentującą poszczególne gatunki dinozaurów oraz słuchały o tym, jak wyglądały, kiedy żyły i dlaczego wyginęły te zwierzęta.  
Wychowankowie pracując w grupach rozwiązywały zadania przygotowane przez dinozaura -Dyzia, który napisał do nich list.
Przedszkolaki wcieliły się w dinozaury naśladując ich odgłosy, układały puzzle, rozwiązywały zadania matematyczne. Nie zabrakło również aktywności ruchowej, podczas której dzieci, choć na kilka chwil przemieniły się w dinozaury.
Dużo emocji i radości dostarczyło dzieciom sprawdzenie się w roli archeologów i odszukiwanie gadów ukrytych w piasku przy użyciu pędzelków.
Uwieńczeniem całego dnia było grupowe stworzenie makiety „Jurajskiego Parku” i umieszczenie w nich wcześniej wykonanych przez nich dinozaurów.

/Monika Słowik/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com