Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

1.02.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Celem konkursu było ukazanie przez dzieci pomysłów na bezpieczną zabawę zimową, ze szczególnym naciskiem na zbliżające się ferie zimowe. Dzieci dostarczyły wiele pięknych prac, wykonanych bardzo dokładnie, starannie, a przede wszystkim z uwzględnieniem różnych technik plastycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym za udział w naszym konkursie. Wszystkie prace były naprawdę przepiękne, dlatego też komisja miała ogromny problem z wyłonieniem 1 miejsca. Ze względu na atrakcyjność prac, pomysłowość, zaangażowanie uczestników w jej wykonanie, poświęcony czas komisja postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Iwona Mucha
Monika Słowik