ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SP 2019-20

Informacje na temat zapisów dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej w zakłądce REKRUTACJA SZKOŁA

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019-20

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji w zakladce

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE

1.02.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Celem konkursu było ukazanie przez dzieci pomysłów na bezpieczną zabawę zimową, ze szczególnym naciskiem na zbliżające się ferie zimowe. Dzieci dostarczyły wiele pięknych prac, wykonanych bardzo dokładnie, starannie, a przede wszystkim z uwzględnieniem różnych technik plastycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym za udział w naszym konkursie. Wszystkie prace były naprawdę przepiękne, dlatego też komisja miała ogromny problem z wyłonieniem 1 miejsca. Ze względu na atrakcyjność prac, pomysłowość, zaangażowanie uczestników w jej wykonanie, poświęcony czas komisja postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Iwona Mucha
Monika Słowik