Możemy mieć nową stołówkę!!!

Drodzy Rodzice i uczniowie!

Możemy wygrać remont naszej stołówki! Potrzebne Wasza pomoc i wpsarcie!

Rekrutacja uzupełniająca

Drodzy Rodzice!
Od 10 do 16 kwietnia trwa rekrutacja uzupełniająca.
Zapraszamy do logowania się na stronie https://przedszkola-pszczyna.nabory.pl/

1.02.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Celem konkursu było ukazanie przez dzieci pomysłów na bezpieczną zabawę zimową, ze szczególnym naciskiem na zbliżające się ferie zimowe. Dzieci dostarczyły wiele pięknych prac, wykonanych bardzo dokładnie, starannie, a przede wszystkim z uwzględnieniem różnych technik plastycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym za udział w naszym konkursie. Wszystkie prace były naprawdę przepiękne, dlatego też komisja miała ogromny problem z wyłonieniem 1 miejsca. Ze względu na atrakcyjność prac, pomysłowość, zaangażowanie uczestników w jej wykonanie, poświęcony czas komisja postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Iwona Mucha
Monika Słowik