III RODZINNY BIEG CHARYTATYWNY

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

1.02.2018r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne zabawy zimowe”.

Celem konkursu było ukazanie przez dzieci pomysłów na bezpieczną zabawę zimową, ze szczególnym naciskiem na zbliżające się ferie zimowe. Dzieci dostarczyły wiele pięknych prac, wykonanych bardzo dokładnie, starannie, a przede wszystkim z uwzględnieniem różnych technik plastycznych. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym za udział w naszym konkursie. Wszystkie prace były naprawdę przepiękne, dlatego też komisja miała ogromny problem z wyłonieniem 1 miejsca. Ze względu na atrakcyjność prac, pomysłowość, zaangażowanie uczestników w jej wykonanie, poświęcony czas komisja postanowiła przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

Iwona Mucha
Monika Słowik