Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

„Marzanno, Marzanno, Marzanno! Odpływaj prosimy! Już nie chcemy więcej żadnych śladów Zimy!”.

Takimi słowami nasze przedszkolaki pożegnały Zimę podczas wiosennego pochodu, który odbył się w czwartek, 22. marca. Pożegnaliśmy Zimę a do przedszkola wróciliśmy już z kolorowym Gaikiem. Trzymając w rękach kolorowe kwiaty przywoływaliśmy Wiosnę wierszykami, piosenkami oraz głośnymi okrzykami. Dzieci zgodnie stwierdziły, że Wiosna już przybyła. Mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre :).
/red. Karolina Kendzior/