Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

„Marzanno, Marzanno, Marzanno! Odpływaj prosimy! Już nie chcemy więcej żadnych śladów Zimy!”.

Takimi słowami nasze przedszkolaki pożegnały Zimę podczas wiosennego pochodu, który odbył się w czwartek, 22. marca. Pożegnaliśmy Zimę a do przedszkola wróciliśmy już z kolorowym Gaikiem. Trzymając w rękach kolorowe kwiaty przywoływaliśmy Wiosnę wierszykami, piosenkami oraz głośnymi okrzykami. Dzieci zgodnie stwierdziły, że Wiosna już przybyła. Mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre :).
/red. Karolina Kendzior/