Dni adaptacyjne w przedszkolu

Zapraszamy dzieci nowo przyjęte na dni adaptacyjne do przedszkola we wtorek 21.08., w środę 22.08., oraz w czwartek 23.08.2018r. w godzinach od 10.00 do 11.30.

„Marzanno, Marzanno, Marzanno! Odpływaj prosimy! Już nie chcemy więcej żadnych śladów Zimy!”.

Takimi słowami nasze przedszkolaki pożegnały Zimę podczas wiosennego pochodu, który odbył się w czwartek, 22. marca. Pożegnaliśmy Zimę a do przedszkola wróciliśmy już z kolorowym Gaikiem. Trzymając w rękach kolorowe kwiaty przywoływaliśmy Wiosnę wierszykami, piosenkami oraz głośnymi okrzykami. Dzieci zgodnie stwierdziły, że Wiosna już przybyła. Mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre :).
/red. Karolina Kendzior/