Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Dotarło wiele pięknych prac, które stanowiły świąteczną dekorację naszego przedszkola. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Dzieci młodsze: I miejsce: Staś Bryła II miejsce: Maciek Hadaś III miejsce: Zuzia Skrzypiec Dzieci starsze: I miejsce: Paulina Stanowska, Zuzia Bryła (praca płaska), Wanda Pudełko (praca przestrzenna) II miejsce: Amelia Wiera (praca płaska), Izabela Kolarczyk, Antonina Gaża (praca przestrzenna) III miejsce: Natalia Skrobol (praca płaska), Nikodem Kubień (praca przestrzenna) Wyróżnienia: Karol Mazur, Martynka Kokot, Dominika Mazur, Zosia Niedźwiedź, Nikola Rozmus, Lena Dzida, Maja Dzida, Zuzia Kościelny, Julitta Szema, Emilka Kacperska. Udział wzięli :) : Zuzia Piszczek, Maja Skrzypiec, Kuba Kędzior, Kacper Stadler, Zosia Jarosz, Patrycja Skaźnik, Piotrek Chrapek, Julka Karcz, Gosia Hadaś, Kacper Kuś, Filip Niemiec, Piotruś Krzykawski, edison Leal, Lenka Lazar, Ania Szary, Kordian Zdeb, Łukasz Zerzoń, Piotrek Durok, Kamil Durok, Sebastian Szendera. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie a zwycięzcom gratulujemy! :)

/Karolina Kendzior, Martyna Szczotka/