INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Dotarło wiele pięknych prac, które stanowiły świąteczną dekorację naszego przedszkola. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Dzieci młodsze: I miejsce: Staś Bryła II miejsce: Maciek Hadaś III miejsce: Zuzia Skrzypiec Dzieci starsze: I miejsce: Paulina Stanowska, Zuzia Bryła (praca płaska), Wanda Pudełko (praca przestrzenna) II miejsce: Amelia Wiera (praca płaska), Izabela Kolarczyk, Antonina Gaża (praca przestrzenna) III miejsce: Natalia Skrobol (praca płaska), Nikodem Kubień (praca przestrzenna) Wyróżnienia: Karol Mazur, Martynka Kokot, Dominika Mazur, Zosia Niedźwiedź, Nikola Rozmus, Lena Dzida, Maja Dzida, Zuzia Kościelny, Julitta Szema, Emilka Kacperska. Udział wzięli :) : Zuzia Piszczek, Maja Skrzypiec, Kuba Kędzior, Kacper Stadler, Zosia Jarosz, Patrycja Skaźnik, Piotrek Chrapek, Julka Karcz, Gosia Hadaś, Kacper Kuś, Filip Niemiec, Piotruś Krzykawski, edison Leal, Lenka Lazar, Ania Szary, Kordian Zdeb, Łukasz Zerzoń, Piotrek Durok, Kamil Durok, Sebastian Szendera. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie a zwycięzcom gratulujemy! :)

/Karolina Kendzior, Martyna Szczotka/