Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Dotarło wiele pięknych prac, które stanowiły świąteczną dekorację naszego przedszkola. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Dzieci młodsze: I miejsce: Staś Bryła II miejsce: Maciek Hadaś III miejsce: Zuzia Skrzypiec Dzieci starsze: I miejsce: Paulina Stanowska, Zuzia Bryła (praca płaska), Wanda Pudełko (praca przestrzenna) II miejsce: Amelia Wiera (praca płaska), Izabela Kolarczyk, Antonina Gaża (praca przestrzenna) III miejsce: Natalia Skrobol (praca płaska), Nikodem Kubień (praca przestrzenna) Wyróżnienia: Karol Mazur, Martynka Kokot, Dominika Mazur, Zosia Niedźwiedź, Nikola Rozmus, Lena Dzida, Maja Dzida, Zuzia Kościelny, Julitta Szema, Emilka Kacperska. Udział wzięli :) : Zuzia Piszczek, Maja Skrzypiec, Kuba Kędzior, Kacper Stadler, Zosia Jarosz, Patrycja Skaźnik, Piotrek Chrapek, Julka Karcz, Gosia Hadaś, Kacper Kuś, Filip Niemiec, Piotruś Krzykawski, edison Leal, Lenka Lazar, Ania Szary, Kordian Zdeb, Łukasz Zerzoń, Piotrek Durok, Kamil Durok, Sebastian Szendera. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie a zwycięzcom gratulujemy! :)

/Karolina Kendzior, Martyna Szczotka/