III RODZINNY BIEG CHARYTATYWNY

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

MY PRZEDSZKOLAKI PRZYRZEKAMY:

BYĆ OD DZIŚ PRZEDSZKOLAKAMI

NIE GRYMASIĆ I NIE SZLOCHAĆ

ZAWSZE SWOJE PANE KOCHAĆ

GRECZNIE BAWIĆ SIĘ I FIKAĆ

WSZYSTKO ZJADAĆ Z TALERZYKA

OD DZIŚ ZAWSZE BYĆ ZUCHAMI I DOBRYMI KOLEGAMI

/redagowały: Michalina Kolarz, Monika Żemła/

Pasowanie na przedszkolaka
Dzieci uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważne wydarzenie jakim było pasowanie na przedszkolaka, które odbyło sie 19.10.2018r. Zaproszona na tę okazję pani dyrektor za pomocą magicznego ołówka zamieniła wszystkie dzieci w dzielne przedszkolaki, które codziennie z uśmiechem będą odwiedzać swoje pzedszkole.

MY PRZEDSZKOLAKI PRZYRZEKAMY:

BYĆ OD DZIŚ PRZEDSZKOLAKAMI