ZGŁOSZENIE DZIECKA DO KLASY PIERWSZEJ SP 2019-20

Informacje na temat zapisów dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej w zakłądce REKRUTACJA SZKOŁA

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2019-20

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji w zakladce

REKRUTACJA PRZEDSZKOLE

W czwartek 8 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny, w którym brały udział dzieci z naszego przedszkola.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności i twórczości plastycznej dziecka, budzenie zainteresowania różnorodnością technik plastycznych. Na konkurs wpłynęły 42 prace. Gorąco dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie. Wszystkie prace były przepiękne, dlatego komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem. Ze względu na atrakcyjność prac, postanowiono ocenić je w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnie oraz dzieci 5-6 letnie. Spośród wszystkich prac wybrano 14 najciekawszych, które zajęły I miejsce. 

Zwycięzcami w kategorii dzieci młodszych zostali:
Miłosz Czysz
Nikola Rozmus
Nina Lukasek
Zosia Niedźwiedź
Daniel Dziergas
Mikołaj Przybyła
Eryk Broncel.

I miejsce w kategorii dzieci starszych otrzymali:
Mikołaj Szafron
Kacper Grolik
Natalia Danielczyk
Paulina Stanowska
Zosia Piórk
Wanda Pudełko
Maja Szmajduch.

Pozostałe prace nagrodzono wyróżnieniem. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy dzieciom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę. Mamy  nadzieję, że kolejny konkurs w naszym przedszkolu będzie się cieszył równie dużym zaangażowaniem.

K.Biela, I.Mucha

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com