EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Ze względu na STRAJK oraz na egzaminy ósmoklasistów, które są priorytetem może być problem z zapewnieniem opieki dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

19 marca 2019r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie muzycznym pt. "Wiosenne nutki".

Celem konkursu było zaprezentowanie umiejętności artystycznych i wokalnych dzieci oraz rozwijanie zainteresowań muzycznych. Wszystkie grupy przedszkolne z wielkim zaangażowaniem wykonywały utwory muzyczne o tematyce wiosennej oraz związane z nimi układy taneczne. Ogromne wrażenie robiły również piękne przebrania małych artystow. Na zakonczenie, za trud włożony w przygotowanie się do występów, każda grupa otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.
red. Monika Słowik

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]