EGZAMINY ÓSMOKLASISTY

Szanowni Rodzice!

W dniach 15, 16 oraz 17 kwietnia odbywają się egzaminy ósmoklasisty.

Ze względu na STRAJK oraz na egzaminy ósmoklasistów, które są priorytetem może być problem z zapewnieniem opieki dla dzieci przedszkolnych oraz szkolnych.

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.

Aby podkreślić charakter tego dnia, dzieci przyniosły do przedszkola wiosenne wianki, kwiaty oraz przyszły ubrane na zielono. Uroczystości powitania wiosny rozpoczęły się od rozmowy na temat pierwszych zwiastunów wiosny, następnie dzieci brały udział w zabawach dydaktycznych, oglądały prezentację multimedialną dotyczącą nadejścia nowej pory roku. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, niosąc gaiki – oznaki nadejścia wiosny. Jesteśmy pewni, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zimie już wrócić nie pozwoli. Mamy nadzieję, że Wiosna zagości już u nas na dobre.
red. Iwona Mucha