XI WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY!

19 maja 2022 r. o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się kolejny WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY.

Więcej…

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE" wydanie majowe

przeczytasz TUTAJ

26 października 2021 r. o godzinie 10.00 piętnaścioro uczniów naszej szkoły z klas siódmych i ósmych przystąpiło do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie Wycieczka do Centrum Lotów Kosmicznych z "Bajkami robotów" Stanisława Lema.

Konkurs miał formę gry online, przygotowanej na platformie Genially. Uczestnik gry miał za zadanie wcielić się w ucznia biorącego udział w wycieczce do Centrum Lotów Kosmicznych i pomóc w rozwiązaniu zaistniałego tam problemu, wykorzystując znajomość tekstów Lema. Teksty te nie są proste, także uczniowie musieli się zmagać z wieloma neologizmami, aby przechodzić kolejne poziomy gry. Okazało się jednak, że w naszej szkole w Jankowicach mamy w tym temacie mistrzów.
Z ogromną przyjemnością informuję, że aż czworo uczniów naszej szkoły znalazło się w pierwszej dziesiątce najlepszych graczo-czytelników w Polsce.
I miejsce – Maksymilian Paw, klasa 8a
II miejsce – Remigiusz Gregorczyk, klasa 8b
Wyróżnienia: Hanna Adamus, klasa 8a, Paweł Grygier, klasa 8a
Opiekun: Lucyna Grygier
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim za udział w konkursie.

Redakcja: Lucyna Grygier

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com